
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Type | Molded Body |
| Packaging | Bulk |
| Min Supply Voltage | 175 V |
| Max Supply Voltage | 200 V |
| Max Supply Current | 500 mA |
| Max Output Current | 400 mA |
Stock: 618
Distributors
pcbx
Unit Price$1.17638
Ext.Price$1.17638
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.17638 | $1.17638 |
| 10 | $1.05156 | $10.51560 |
| 25 | $0.95752 | $23.93800 |
| 50 | $0.93813 | $46.90650 |
| 100 | $0.91913 | $91.91300 |
| 300 | $0.90052 | $270.15600 |
| 500 | $0.88229 | $441.14500 |
| 1000 | $0.80107 | $801.07000 |
| 3000 | $0.74619 | $2238.57000 |
| 5000 | $0.69506 | $3475.30000 |
